Akademie Evernight - Claudia Grayová

8. července 2011 v 22:05 | Charity - Death |  Knihy
Popis
Bianca se na Akademii Evernight necítí vůbec dobře, večer mívá noční můry, které sama nemůže pochopit. Nakonec se rozhodne pro zoufalý čin, jak donutit své rodiče, kteří na akademii mají učit, aby z tohoto prokletého místa odjeli, vezme si pár věcí a na znak vzdoru uteče z bytu rodičů. Svůj útěk nemyslí nikterak vážně, doufá jen, že si rodiče konečně uvědomí, že tady ji rozhodně držet nemohou.
Nedlouho potom narazí v lese na neznámého chlapce a i když se znají jen pár minut, Biance to přijde jako celá věčnost. Upne se tak na jedinou světlou naději na tomto hrůzostrašném místě, Lucas má totiž stejně jako ona obývat Akademii Evernight.
Druhé ráno, po jejím návratu, začíná nový školní rok, škola je plná dokonalých studentů, kteří jsou krásní a bohatí. Naproti nim se tu však najde i pár nových studentů, je to po staletí poprvé, kdy se na akademii dostal i někdo z venčí, mimo elitní kruh. Typičtí studenti se tak ostatním snaží za každou cenu ukázat, kdo na Evernight opravdu patří a kdo ne.
Jedním z nepovrchních studentů je sympatický Balthazar, jenže pro Biancu existuje pouze jeden a ona nechápe proč právě on se od ní teď tak vzdaluje. Lucas i Bianca však brzy zjistí, že věci jsou úplně jiné než si kdy dokázali jen představit...
Sblíží se a Bianca zjistí, že je upírka, jako skoro všichni na Evernightu. Proto se Lucasovi straní, ale i on má svá tajemství. Je totiž lovec upírů, nepřítel Evernightu a když se to provalí, musí z Evernightu prchnout. Bianca jde po jeho stopách a když ho najde, přeze všechno chtějí být spolu. Proto utečou členům Evernightu, kteří je pronásledují, a přidají se k Černému kříži - společnosti, která zabíjí upíry. Jenže Evernight je vyhledá a Bianku dostanou zpět. Ale přesto to nic nezmění na tom, že Lucas s Biankou se milují...

Pokračuje to knihami:
  • Hvězdopravec
  • Přesípací Hodiny
  • Na druhé straně
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama