Šepot mrtvé

13. července 2011 v 17:16 | Vicky - upír
Po pláži se procházela dívka. Vypadala celkem nevinně, až na to, že byla duch a na svědomí už měla spoustu vražd. A bohužel, tohle není pohádka. Ta dívka se jmenovala Daisy Horrificová a zabila svou nejlepší kamarádku Rachell. Aniž by o tom věděla. Ale stalo se a Daisy ji pohřbila pod písek k moři, protože tam to Rachell milovala. Poplakala si, ale pak se krutě usmála a odlétla pryč.
Jednoho velice deštivého dne se Lily Starková procházela po pláži a jen tak zabíjela čas. Život je tak nudný, pomyslela si. Už četla spoustu knížek o posmrtném životě a přála si stát se jednou duchem nebo jinou děsivou postavou. Jakmile v duchu už asi posté vyslovila toto přání, silně Zzafučel vítr a spustila se obrovská bouře. Lily se zmateně ohlížela, měla pocit, jakoby ji něco... někdo... sledoval. jakoby na ni upíral své prázdné oči bez milosti a soucitu, naopak plné nenávisti a vraždy. Najednou uslyšela šepot. Děsivý šepot, který vás strašil v nejhorších nočních můrách a kterého jste se báli víc než hrozivých hororů.
Lily se rozběhla pryč z pláže směrem domů a drkotala zuby. Nechtěla myslet na to, co jí šepot říkal. "Dnes v noci... přijdu tě navštívit...". No ano, znělo to jako další nesmysl od jejího bratra Lorena, ale jak by mohla slyšet jeho šepot??
Doma se celá třásla zimou a její matka chtěla zavolat doktora. Jenže Lily chtěla být sama zavřená v pokoji a nebýt rušena v její hluboké depresi. Nemohla přestat myslet na šepot a hrozně se děsila dnešní noci. Nakonec z té deprese usnula, i když velice neklidně. Zdál se jí sen o milé dívce jménem Daisy. Běhaly spolu na nějaké louce a skvěle se bavily. Když vtom se z mlhy vynořila další postava. A ta byla tak děsivá, až Lily málem dostala infarkt. Prázdné oční důlky podlité krví, zvířecí pařáty, které po Lily natahovaly své drápy, zuby špičaté jako jehla a veliké tak, že dosahovaly až pod bradu.
Lily se probudila zalitá potem. Prudce oddychovala a otírala se od potu rukou. navíc se jí dělalo špatně od žaludku. Podívala se na budík. Bylo přesně 2:23.. Lily znovu ulehla na polštář, když najednou... Schody do jejího pokoje v podkroví zavrzaly. Lily nastražila uši. Někdo šel po schodech nahoru! A co to bylo za další zvuk? Smích? Škrábání na její dveře? Nešel za ní náhodou ten děsivý, kterého viděla ve svém snu? Vzpamatuj se! okřikla se Lily hned. Třeba je to jen brácha. Po chvíli se dveře otevřely a jakási temná postava vstoupila. Lily skoro nedýchala strachem. Ta postava vstoupila do měsíčního světla, které šlo z Lilyina okna ve střeše a... Lily spatřila tu milou holčičku ze svého snu. Ani nevím ,jak popsat, jak si Lily oddychla. Nikdy jí snad nebylo líp, protože věděla že jí Daisy neublíží. Opravdu ne? Daisy držela v ruce ostrý nůž jako břitva a krutě se usmívala.
"Ahoj, Lily," špitla Daisy.
"Jsi to ty, ta holčička z mého snu?" otázala se Lily.
"Ano. Přišla jsem si pro tebe. Ted už budeme napořád spolu kamarádky."
"Ale - proč sis pro mě přišla? Umírám snad?" nechápala Lily.
"Naivko," Daisy jen povytáhla oboočí, pozvedla nůž, přistoupila k Lilyině posteli a...
V tu chvíli se Lilyina hlava s vytřeštěnýma očima a otevřenou pusou válela na podlaze. Kutálela se sem a tam a Daisy do ní kopla. Pak se usmála tím svým vražedným úsměvem a v tu chvíli zmizela. Nikdy jsem už o své dobré přítelkyni neslyšela, ale ještě hodněkrát jsem vysávala useknuté hlavy znuděných dětí válejících se po podlaze. Pokud nechcete, aby vás potkal stejný osud jako je, nikdy nevyslovujte své přání umřít stokrát.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama