Upíří deníky - 1.díl Probuzení

13. července 2011 v 17:38 | Vicky - upír |  Knihy
Mladá dívka Elena žije po smrti svých rodičů pouze se svým mladším bratrem Jeremym a tetou Jennou. Její život vypadá tak, že se každý den přetvařuje, že je jí fajn, ale své pravé pocity si vylévá do deníku. Takto ubíhá den za dnem, dokud jedna z jejích nejlepších kamarádek Bonnie nezjistí, že není tak úplně obyčejná - že je čarodějka a do města se přistěhuje krásný a záhadný Stefan Salvatore. Stefan odmítá pozornost dívek mezi nimiž je i druhá Elenina kamarádka Caroline, ale jak se tak stává, Elenu samozřejmě neodmítne a láska je na světě.
Elena ale netuší, že Stefan skrývá nejedno tajemství. Je přes sto let starý upír, Elena jako by z oka vypadla jeho dávné zesnulé lásce Katherine a v neposlední řadě má bráchu Damona, který se rozhodl pomstít Stefanovi za smrt Katherine tím, že mu ze života udělá peklo a vzhledem k tomu, že Stefan je "vegetarián" což znamená, že nepije lidskou krev a je tím oproti Damonovi, který lidskou krev pije, mnohem slabší, tak se mu to docela daří.
Ale přesto pšese všechna tejemství a lži se Stefan s Elenou milují a čelí Damonovi, který ve městě způsobil nejednu vraždu a hází to na Stefana, který musí prchnout co njedál od lidí, kteří ho nenávidí. Přesto se stačí rozloučit s Elenou a odejde. Takhle první díl končí.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama