14.7.1977

26. srpna 2011 v 23:34 | Charity - Death
Už je to týden co jsem umřela Musím ale říct že je to takhle mnohem lepší. Mám teď vlastní byt v Podsvětí, tedy vlastně ne vlastní byt, bydlí tu taky Harriet,moje nová spolubydlící. Když jsem se sem nastěhovala, bydlela tu jiná holka, Maruna (Marie), jenže tý jsem se nezamlouvla, každou chvíli si stěžovala že jí tu vadím, takže si to s ní vyřídily mé pěštičky. Potom jí daly jinam. Harriet je ale fajn,
je tu nová, srazilo jí totiž auto.
V Podsvětí máme všichni práci, odvádíme zamřelé duše lidí, z každého kouta na zemi, buď do Nebe, Podsvětí nebo do Ďáblova pekla (tam se ty duše upálí) takže máme příležitost navštěvovat různé země a světadíly.
I dneska mám taky práci, ve 22:55 má umřít holka na kterou už čekám od včerejška. Už je čas abych pro ni šla, za několik minut chcípne.
Přemístila jsem se na zem . Ta holka se jmenuje Liu Mei Yi , je z Číny . Momentálně je v nemocnici a umírá na černý kašel. Sedla jsem si na parapet v jejím pokoji (normální lidé mě vidět nemůžou). Byla tam sama, seděla na okraji postele a přidušeně vykašlávala krev.Po chvíli kašlání se svalila na zem a začla se dusit,přiběhli k ní doktoři a zdravotní sestry aby jí položili zpátky na postel. Dali jí injekci a připojili k ní zase přístroje které si ze sebe předtím sundala . Potom už jen pozorovali slabý tlukot jejího srdce.
V tom se do pokoje vřítila žena s mokrým obličejem od pláče a zarudlíma očima. Její matka. Klekla si k posteli na který ležela její dcera, vzala jí za ruku a něco jí šeptala. Umírající dívka pomalu přikyvovala a přitom plakala. Potom se však zase rozkašlala a pomalu umřela. Ještě těsně předtím než umřela zašeptala přiškrceně svý matce :"Mám tě ráda" . Po chvíli se její duše konečně zvedla z jejího těla. Vzala jsem jí za ruku a přemístila se s ní k hlavní bráně do Nebe, tam už jsem jí přenechala andělům a pak se vrátila zpátky do Podsvětí.

"Ahoj". pozdravila jsem svojí spolubydlící.
Ta se však ani nenamáhala mě pozdravit, jelikož byla dočista rozzuřená. Mlátila polštářem do zdi a vztekala se.
"Co se stalo ?" otázala jsem se jí.
"Ta pitomá stará bába !!!!!" zaječela na odpověď. "Už týden se jí snažím zabít a ona ne a NE !!! CHCÍPNOUT !!!!!!" mrštila polštářem o zem a zuřivě se na mě dívala. Byla celá rudá. Ta bába o které mluvila dostala za úkol už minulý týden, jenže ona tu smrt minulej týden přežila tak jí Harriet zkusila nechat srazit autem, jenže bába byla moc pomalá takže auto co jelo kolem se jí vůbec nedotklo. Další dny zkoušela Harriet další věci jak jí zabít (smrtka lidi nikdy nesmí zabít osobně, smí na něj jen poslat různý smrtící věci nebo nemoce, jen když se předpovězená smrt toho člověka nenaplní ) .

Hmm ..... tak asi půjdu pomoct Harriet něco vymyslet. Napíšu zase něco zítra.
Dobrou noc Deníčku
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama