25.1. 1989

28. srpna 2011 v 20:58 | Vicky - upír
25.1. 1989
14:07
Milý deníčku
Mám narozeniny!!!!!!!!!!
Netuším, proč z toho tolik šílím, ale asi jsem zase dítě. Anne mi slíbila, že mi obstará dárky a oslavu. Mám z toho hroznou radost! Normálně bych řekla (jako člověk), že nemusí utrácet za mé malichernosti, ale dnes mi to bylo jedno - Anne může dárky ukrást, ne? A nikdo si toho nevšimne.

23:59
Za necelou minutu mi Anne poblahopřeje, předá dárky a připijeme si na "moje zdraví" se skleničkou s krví. No jo, jsme fakt naivní. Ale už se fakt nemůžu dočkat dárků!!!

00:34
Skončily jsme s oslavou - jo trvala sotva půl hodiny, viď? ale to nemá cenu, když nejíme a nepijeme (kromě krve). Takže mi dala dárky a připily jsme si. Dostala jsem: Značkové oblečení, stříbrné nože a voňavky (což je pěkná blbost, jako upírka nikdy nesmrdím, ale udělala jsem Anne tu radost a několikrát jsem jí za dárek poděkovala. Samozřejmě i za ostatní dárky, ale z těch jsem měla opravdovou radost!

05:10
Anne pro mě připravila překvapení: Zavedla mě do jednoho baru s opilci a řekla, že je všechny mohu mít pro sebe a je mi dovoleno je zabít. Měla jsem takovou radost, větší, než z ostatních dárků! Ale nebylo by vůči Anne fér, kdybych si všechny nechala pro sebe, proto jsem jí nechala asi tři. Já si nechala ty nejhezčí krasavce (i ve slušném věku - 19-25) a hned je svedla, jednoho po druhém. Samozřejmě na mě dělali oči, lichotili mi a mě se to neskutečně líbilo. Ale jak to tak v mém případě bývá, nejdříve jsem je oblbla a pak...... ano, hádáte správně: ZABILA A VYSÁLA DO POSLEDNÍ KAPKY!!!!!
Nebylo mi jich ani trochu líto, byli to jen ožralci. Když jsme uklízely jejich mrtvoly s Anne, pomyslela jsem si, že dříve by mě takový život ani nenapadl, nikdy bych nic takového neudělala (kromě sání krve, ovšem)! Ale co, řekla jsem si po chvíli. Být ta zlá není tak špatné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Vickyin deník?

Ano, moc se mi líbí 25% (2)
Docela ujde 50% (4)
Nelíbí se mi 25% (2)

Komentáře

1 Dany Dany | Web | 11. února 2012 v 21:53 | Reagovat

páči sa mi ten nápad :)) ze len tak denník upírky a písať jej zázitky :)) len tak dalej :)

2 Vicky Vicky | Web | 14. února 2012 v 16:31 | Reagovat

děkuju!! :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama