Hledá se Dizzy

27. srpna 2011 v 20:41 | Charity - Death |  Knihy
příběh o dívce, která nemá maminku. Když byla Dizzy malá její maminka utekla. Každý rok na její narozeniny jí ale posílá dárky. Například hadrovou panenku, pohled z Marakeše a nebo chytač snů. Tenhle rok je ale jiný. Tentokrát dostane k narozeninám vlastní maminku. Ta jí vezme na prázdninovou pouť po festivalech. Dizzy zažívá úplně něco nového.
Na festivalech pozná skvělé lidi ale tak trochu podivíny. Její mamka, která si nechá říkat "Storm" jako bouře, má přítele a ten má syna o kterého se skoro vůbec nestará. Dizzy ho dostane na starosti ale neví jak ho zvládne. Je to plachý kluk, ale nikdo mu nikdy nevysvětlil co je dobré a co zase špatné. Jmenuje se Mouse! S Mousem jí ale začne pomáhat jeden úchvatný kluk, který pořád chodí bosky.
Zažijí spolu nevšední dobrodružství. Po prázdninách ale Storm chce odjet se svým přítelem do ciziny a tak se Dizzy vrátí domu. Tam zjistí, že tatínek vůbec nevěděl,že někam odjela a hledal jí všude po festivalech!
Mouse se vrátil ke svojí mamince, i když ne tak úplně, ta se zatím musí léčit z drogové závislosti. Na to léto nikdy nezapomene!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama