Škola noci 2 - Zrazená

12. srpna 2011 v 17:39 | Vicky - upír |  Knihy
ŠKOLA NOCI 2 - ZRAZENÁ
O čem kniha je?
Zoey Redbirdová si pomalu zvyká na upíří Škole noci a svědomitě se připravuje na roli předsedkyně elitní studentské organizace Dcery temnoty. Konečně má pocit, že někam patří, a dokonce má i chlapce. Možná i dva... Městem Tulsa však náhle otřese zmizení středoškolského fotbalisty, a když se jeho mrtvola najde poblíž areálu upíří školy, instinkt Zoey napovídá, že je to teprve začátek něčeho skutečně zlověstného.
Jako obvykle se nemýlí. Brzy přibude další hrůzná vražda, podezření padá na upíry a možná není tak docela neopodstatněné… Zoey proniká stále hloub do spleti intrik, ale zjišťuje, že je toho na ni příliš. To ale ještě netuší, že se její nejbližší zanedlouho ocitnou ve smrtelném nebezpečí a někoho z nich prostě zachránit nedokáže.
Stevie Rae, Zoeyina nej kámoška, nezvládne proměnu v upírku a zemře. Všichni její přátelé se trápí a nechtějí na kamarádku zapomenout. Nemůžou. A vše se ještě zhorší, když Zoeyna kluka někdo unese. Všichni se domnívají, že už je Heath mrtvý, ale Zoey se s tím vysvětlením nespokojí. Najde Heatha a zachrání ho před... Stevie Rae a ostatními upíry, kteří nědokončili proměnu a zemřelu. Jedná se o nový druh upírů - upírů, kteří opravdu na slunci umírají a mají místo modrého tetování, červené. Avšak Stavie Rae není jako dřív. je nepřátelská, krvežíznivá a s tím nemůže Zoey nic dělat. Má podezření, že obživnutí upírů má něco společného s Neferet, velekněžkou školy noci. Proto kamarádům nic neřekne. Ale hlavně, že zachránila Heatha a vrátili se domů živí a zdraví. Avšak Zoey záležitost se Stevie Rae nenechá jen tak rozplynout...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama