Twilight saga: Rozbřesk (Breaking Dawn)

25. srpna 2011 v 18:15 | Vicky - upír |  Knihy
TWILIGHT SGA: ROZBŘESK
KNIHA PRVNÍ: BELLA
Příběk začíná tam, kde skončil předchozí díl (Zatmění - Eclipse). Bella a Edward mají svatbu a hned poté odjíždějí na líbánky. Jenže překrásné týdny překazí zjištění, že Bella je těhotná! S upírem. Okamžitě se vracejí do Forks, aby se o Bellu mohl postarat Carlisle, Edwardovo otec a doktor.
KNIHA DRUHÁ: JACOB
Jacob již nechce patřit k vlčí smečce, jelikož ta chce napadnout a jednou provždy zničit Cullenovy. Jacob se Sethem a Leou se odpojí od smečky a chrání Cullenovy a také Bellu. Jenže Bella odmítá nechat si vyndat dítě z těla, přestože ji ničí - je upírské a saje Belle krev a roste rychleji, než ostatní. Ale Bella to přežije, protože Edward ji promění v upírku a když je čas, porodí upírské novorozeně Renesmee.
KNIHA TŘETÍ: BELLA
Renesmee roste a roste, ale Jacob už nedokáže nést tíhu tajemství, aniž by se někomu svěřil. Proto všechno řekne Charliemu, Bellinině otci. Vše o upírech, vlkodlacích a Bellině dítěti Renesmee. Ale prozrazení tajemství upírů není to jediné. Přichházejí Volturiovi a tím, že nevěří, že Renesmee je biologické dítě. Myslí si, že byla proměněna, proto ji chtějí zabít. Ale to Cullenovi včetně Belly nehodlají dopustit. Svolají všechny známé upíry, aby jim pomohli v bitvě proti Volturiům. Jenže nakonec žádná bitka není, jelikož Volturiovi uvěří, že Renesmee je biologické dítě. odejdou a Edward s Bellou žijí šťastně..... až navěky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Těšíte se na film Rozbřesk?

Ano, moc!!!! 56.3% (9)
Ne, ani trochu 43.8% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama