Anime

16. září 2011 v 16:46 | Charity - Death
Anime, ktrý jsem viděla, ale z těch všech mě bavilo asi jen Kamikaze Kaitou Jeanne, ostatní byly pro mě buď moc nudný nebo hnusně nakreslený.Smějící se
Kamikaze Kaitou Jeanne
Maron
Je normální holka co chodí na střední školu a dělá gymnastiku.Jenomže nikdo netuší že skrývá svou druhou identitu, Maron je totiž reinkarnací Johanky z Arku.Vždycky když se v jejím okolí objeví démon, je připravená přeměnit se v Kaito Jeanne pomocí Fin a takovou divnou věcičkou s křidýlkama "Rosario". Pak musí najít nějakou věc ve které se je démon a zničí ho malím špendlíkem a slovem "šachmat" , a ta věc se přemění v šachovou figurku a zmizí. Policie a detektivové si myslí že ty věci krade a proto jí neustále pronásledují a snaží se jí chytit.

Chiaki
Přijde jako nový žák do Maroniny třídy a hned se usadí vedle ní. Ze začátku je docela úchlnej a poměrně s každou flirtuje.Potom se ale ukáže, že Chiaki se přeměňuje v Sinbada a stejně jako Maron ničí démony a sbírá šachové figurky. Nakonec se do Maron zamiluje.

Fin Fish
Je víla,andílek a elf dohromady. Teda, aspoň mě tak připadá.Je to chráněnkyně Maron a zároveň její další kamarádka. Finn je velká přibližně 18 cm. Tudíž si asi dokážete představit jak by Maron asi uchránila.
Amuletem, který má na čele, dokáže vložit svou sílu do Rosario Rouge, pomocí kterého se Maron proměňuje

Access
Je něco jako Fin ale patří Chiakimu a je to kluk.Hm.... víc o něm asi nevím S vyplazeným jazykem

Další obrázky
to je to Rosario

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama