Korean drama

13. září 2011 v 21:36 | Charity - Death
Viděli jste nějaký korejský drama (nebo-li film) ?
Mohla bych nějaký doporučit:
Říkám předem že jsem dva první články nenapsala,podle sebe. Tady máte zdroj: kotoko.blog.cz , jsou tam nějaký anime a korejský drama
Take care of the young lady / My fair lady / Lady castle

Obsah: Kang Hye Na,hlavní postava. Má všechno, peníze, úspěch, vzhled, zázemí.... muži jí obdivují a ženy nenávidí. Dědička jedné největších firem.... Žije si na zámku jako prinezna obklopena svými služebnými a ochrankou.... No uznejte sami, co je to za život. Není divu, že z ní vyrostla zlá, panovačná mrcha.... Hned od začátku je jasné, že se musí objevit někdo, kdo jí přistřihne hřebínek a ukáže opravdový svět..... A jestli se ukáže? Je jasný že jo, a obrátí jí svět naprosto naruby.


Goong / Princess hours
Něco málo k příběhu: . Shin Chae - kyung si v klídku žije svůj obyčejný život s hlavou v oblacích. Má průměrnou rodinu, průměrné známky, průměrný počet kamrádů, chodí do průměrné školy.Má jednu věc, kterou ostaní nemají. Potomka královské rodiny a právoplatného dědice. Lee Shin. Naneštěstí dívka kterou miloval ho však odmítla, protože by se musela vzdát svého celoživotního snu stát se profesionální baletkou. A tak na povrch vyplavala skutečnost téměř zapomenutá :).Postavení jako dědice je nutno potvrdit a to nejlépe manželským svazkem.
My girl
Yoo Rin je celkem obyčejná holka až na její obrovský talent v lhaní.
Jediné co ji alespoň trošku omlouvá je , že si takto vydělává na živobytí má sice stabilní zaměstnání jako průvodkyně turistů jenže výdělek není nic moc a tak je donucena přivydělávat si tím co jí jde nejlíp.Její otec byl totiž hazardní hráč a ona musí nyní splácet jeho dluhy .
Jednoho dne když utíkala před vymahači dluhů skočila před auto řediteli toho největšího a nejexkluzivnějšího hotelu Seol Gong Chanovi.A aby utekla před vymahači nechá se odvézt do nemocnice kde ji napadne skvělá myšlenka jak z něj vyždímat peníze.
První pokus se jí sice moc nepovedl ale když Seol Gong Chan zjistí že ovládá čínštinu najme si ji jako překladatelku na své obchodní jednání.
Mezitím však jeho dědeček onemocní a snaží se najít svou dávno ztracenou vnučku což Yoo Rin vnikne úžasnou myšlenku, a začne se vydávat za jeho dávno ztracenou vnučku .....
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fipolka fipolka | Web | 23. srpna 2012 v 12:05 | Reagovat

Mně se osobně nejvíc líbí My Lady. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama