Korean drama (2)

6. prosince 2011 v 21:27 | Charity - Death
Heartstrings / You've fallen for me
Lee Shin je univerzitní student oboru moderní hudby. Také zpěvák a kytarista kapely "TheStupid." Shin je známý pro jeho pěkný vzhled, nafoukanou osobnost a silnou vášeň pro hudbu. Všichni ho vidí jako chladnokrevného člověka, ale ve skutečnosti je měkký uvnitř. Shin nemá zájem o nic, bez vztahu k hudbě a nemá ani sny, ani plány do budoucna. Shin zpočátku miluje Jung Yoon Soo, taneční profesorku na univerzitě, ale to vše se změní, když potká Lee Gyu Win.
Lee Gyu je výborná studentka, který se narodila do rodiny a je studuje prestižní obor tradiční korejské hudby, zvláště gayageum. Gyu Win dědeček, Lee Dong Gun, je jedním z top 3 tradičních hudebníků své doby a jeho největším přáním je, aby jeho vnučka šla v jeho stopách. Snaží se žít podle očekávání svého dědečka, Gyu Win se ponoří do přípravy na soutěž tradiční hudby a stává studentkou univerzity, která neví nic mimo studia. Jelikož její přátelé jsou fanoušci "TheStupid", byla nucena jít na koncert kapely s nimi. Tam viděla Lee Shina účinkovat živě, a okamžitě ji zaujal.
Lee Gyu s ním uzavřela dohodu že když vyhraje bude jí dělat sluhu a když prohraje bude dělat sluhu jemu.Nakonec to prohrála. Ze začátku se docela nesášeli, ale postupem času se víc sblížili.


Lee Gyu Win - Park Shin Hye, Lee Shin - Jung Yong Hwa (CnBlue)


You're Beautiful
Manažer skupiny Anjel trvá na novém zpěvákovi, neboť hlasivky Tae Kyunga začínají trpět. Rozhodne se vybrat mladého Mi Nama, který je znám svým božským hlasem. Ten souhlasí, neočekávaně však musí odcestovat do USA, což brání podpisu pracovní smlouvy. Manažer je zoufalý. Naštěstí ho napadne řešení. Mi Nam má sestru - dvojče Mi Nyu, která by mohla předstírat, že je svůj bratr. Je tu však menší problém, Mi Nyu celý život žila v klášteře a chce se stát jeptiškou. Přeci nemůže začít lhát! Přesvědčit se nakonec nechá, nezničí přece bratrovu kariéru. Navíc jde jen o podpis smlouvy, jen o chvilku předstírání. Potom zjistí že její bratr se chtěl stát slavným zpěvákem aby našel jejich pravou matku, jelikož dětství prožili v děcáku,se rozhodne převzít jeho karieru dokud se její bratr nevrátí. Mi Nyu převlečená za Mi Nama brzo člennové kapeli odhalí ale protože jsou do ní všichni zamilovaní (Tea Kyung a Shin Woo to věděli dřív, a nejmladší člen, Jeremy si chudák ze začátku o sobě myslel že je gey) jí pomáhali udržet tajemství.


(zleva) Jeremy - Lee Hong Ki (FTisland), Shin Woo - Jung Yong Hwa (CnBlue)
Go Mi Nyu/Go Mi Nam - Park Shin Hye, Hwang Tae Kyung - Jang Geun Suk

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koho máte nejraději z A.n.Jell ?

Jeremy 50% (2)
Tae Kyung 25% (1)
Shin Woo 0% (0)
Go Mi Nam/ Go Mi Nyu 25% (1)

Komentáře

1 Rainie Rainie | 9. prosince 2011 v 23:14 | Reagovat

Videla.

2 Rainie Rainie | 9. prosince 2011 v 23:18 | Reagovat

ale Go Mi Nam neodjel do Usa, ale měl nehodu, takže byl ve špitále

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama