Interview s vampýrem

31. března 2012 v 19:58 | Vicky a Way |  Wayův fanklub
A máme tu další rozhovor s Wayem!
Nejdřív se mu nechtělo, ale když zjistil, že jde
o Nialu, nechal se přemluvit.
A tady je oba máme :)

(Way přichází na terasu plnou bílých růží, kde už na něj na zavěšené houpačce mezi dvěma stromy, čeká jeho tazatelka Niala)
Way: (usměje se na svou nynější společnici) Ahoj. Tak o čem bys se mnou chtěla mluvit?
Niala: Ahoj, Wayi. Má první otázka zní... Už jsi se někdy zamiloval? (nasadí nevinný úsměv)
Way: (s povzdechem) To, co jsem doposud poznal, bych láskou nenazval. Měl jsem již mnoho dívek, ale to, co bylo mezi námi, nebyla láska. Tu pravou jsem ještě nikdy nepoznal.
Niala: Aha a... chodil by jsi někdy s člověkem?
Way: (opět s povzdechem) Proč se vy fanynky tak staráte o upíří city? (pokřiveně se ušklíbne) Jak víte, že my vůbec nějaké city máme? (ale po chvíli se umoudří a je schopen spolupracovat) No dobrá... Hlavně by záleželo na temperamentu lidské dívky. Nejsem sukničkář, takže bych nešel po ulici a každé se zaprodával. Ona dívka by se musela nějak chovat. Záleželo by mi na jejím chováním ke mně a také na přístupu. Kdybychom si nerozumněli, nemělo by smysl si s ní něco začínat.
Niala: Dobře, tak zpátky ke tvé minulosti. Kdo byli tvoji rodiče?
Way: (po chvíli přemýšlení) Má matka, jak jsem již při jednom interview říkal, zemřela při mém porodu. Otec byl kovář, ale o mou obživu se příliš nestaral, často mě nechával o hladu a sám chodil hrát do hospody, nebo kradl. Nebyl příliš zodpovědný, ale protože mou matku velice miloval a po její smrti se mu svět zroutil, ani bych se mu nedivil.
Niala: To je mi líto... A už sis vlastně ujasnil, co cítíš k Rachel?
Way: (tajemný úsměv) Rachel... je výjimečná. Nedává najevo své city ke mně a přestože mě svádí, nejsem si jistý, co pro ni vlastně znamenám. Nemám nyní čas o ni přemýšlet, ale stejně na ni myslím. Liší se od ostatních dívek, je jediná svého druhu. Ale co se týče mě, momentálně vůbec nevím, co si o ní mám myslet. A navíc mám teď příliš starostí s Elis a Paige, takže....
Niala: No, když už mluvíme o Paige - proč jsi se s ní vyspal, když od Racheliných rodičů víš, že Rachel bude tvoje družka? Nemáš kvůli tomu výčitky svědomí?
Way: Uznávám, že to byla blbost. Mně samému to teď dělá nepříjemnosti, když slyším otravné Paigeiny myšlenky, ale co se týče Racheliných rodičů... nic si nevyčítám. Nejsem jejich loutka a oni mi nebudou určovat život, jako to dělali své dceři.
Niala: Proč jsi se spokojil s hlídáním domu, když ti na Rachel záleží a určitě bys ji chtěl najít?
Way: No, kdybych přenechal hlídání někomu z party, například Ianovi, pravděpodobně by se z klidné rezidence stal stripbar (zasměje se vlastnímu vtipu).
Niala: (také se zasměje) No a kde jsi žil celý život?
Way: Po přeměně ve vampýra jsme s klukama z bandy procestovali celou Jižní Ameriku a poté jsme zavítali do Evropy, kde jsme prozkoumali každý stát. Od České Republiky až po nejsevernější Norsko.
Niala: Máš krom otce ještě nějaké příbuzné?
Way: Matka měla sestru, ale tu jsem nikdy nepoznal, protože hned po sestřině úmrtí se přestěhovala se svou rodinou na sever. Jinak o žádném dalším příbuzném nevím.
Niala: A ještě poslední otázka: Kdybys nebyl upír, chtěl bys chodit s jednou z nás? (koketně se uculí a přehodí nohu přes nohu)
Way: (chápavě se usměje) No, už je to spoustu let, co jsem byl člověkem, v mé době chodily dívky zahalené do šatů a knoflíčkami zapnutými až ke krku. Ale nynější doba... nynější dívky... se mi zamlouvají víc. A kdyby o mě jako o člověka byl zájem, určitě bych nechtěl zůstat sám.
Niala: (znovu se uculí) Děkuji za rozhovor.
Way: Rádo se stalo. A ještě pro tebe něco mám. (Stoupne si, utrhne jednu z bělostných růží a podá ji Niale)
Niala: Děkuji... (chce stále působit hrdě, ale po Wayovu neodolatelném úsměvu zčervená i ona)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liss Liss | Web | 31. března 2012 v 20:28 | Reagovat

hej, sakra, taky budu muset Wayovi položit pár otázek. Jinak díky, zase je trochu jasnější. :-)

2 Vicky Vicky | E-mail | Web | 31. března 2012 v 20:42 | Reagovat

[1]: Odhalování jeho minulosti mě bude stát draho... Není jen tak zařizovat vám rozhovory s ne příliš hovorným vampýrem :-D  :-D
Ale díky :-)  ;-) Klidně mi nějaké otázky pošli ;-)

3 Niala Niala | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 15:59 | Reagovat

Díky díky díky!!! Tu růži si dám doma do vázy a až uschne, nechám ji co nejopatrněji zasklít, abych měla věčnou památku :D  :D  :D :-D  :-D  :-D

4 Vicky Vicky | E-mail | Web | 1. dubna 2012 v 18:30 | Reagovat

[3]: není nutný, Way ti pošle další :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama