Den pátý, šestý a sedmý, 24., 25. a 26.4. 2012 (úterý, středa, čtvrtek)

28. dubna 2012 v 6:32 | Vicky a Sunny |  Cestovní deník USA, Minnesota
datum: 24.4. (Úterý)
čas: 21:55
No, dneska jsme byli na nějaký střední škole, kde to nebylo tak hrozný, jako ve škole King of Grace. Odpoledne jsme byli na sledování baseballovýho zápasu (tentokrát jsme vyhráli) a pak jsem jela ke svojí celkem milý spolužačce Kačce a její americký rodině. Mají to tam fajn, ale Kačka si stěžuje. Teď sedím na svý posteli u Stenslandových a píšu. Poslední dobou na mě ta Annika není vůbec hodná. Ze začátku byla až moc (to mi nevadilo), ale teď... jde o to, že se na 99% zabouchla do Matese, ale ten si jí nevšímá, takže je naštvaná na mě. Ale dneska jsem to nijak neřešila, celý den jsem jí neviděla a zítra jdeme do Outlet mallu (levnější obchody za městem, se stejnýma značkama např. Adidas, Puma atd.). Jsem teda zvědavá, jestli mi těch 101 dolarů, co mi zbyly, vystačí na zbylý dny...

datum: 25.4. (Středa)
čas: 7:24
Konečně se mi po čtyřech dnech podařilo vyžehlit vlasy nemožnou žehličkou, uf. Dneska jdeme do Apple store (elektronika), takže v tý jejich škole asi moc nebudeme. no hurá. Radši půjdu, aby na mě nebyla Annika zase naštvaná.

čas: něco po 10. hodině večer
Jsem unavená, takže se nebudu moc rozepisovat.
Byli jsme v tom Apple Store, tam byla nud, a hrozný horko (a to po nás ještě chtěli, aby jsme si oblíkli nějaký divný tričko) a neměli jsme nic k pití. nepustili nás ani ven si něco koupit. Ve školr nemají ani automaty s pitím ani jídlem. Jo, ve škole jsme zkoumali PRAVEJ mozek ovce FUJ!!! Odpoledne jsme byli nakupovat v Outlet mallu.
A Annika už byla docela milejší. Koupila jsem si pár triček a sluneční brýle. Američani nás neustále pronásledovali, obzvláště jedna nečistotná holka, co se neholí v podpaží, byla tam s náma. My jsme se pohnuli, ona se pohnula. Chtěli jsme se jí zbavit a pokoušeli jsme se zdrhnout, ale ona se vymlouvala na to, že hledá dospělý (aha, tak proto s náma stála půl hodiny u regálu s náušnicema).
Jsem ráda, že už je večer. Utíká to už docela rychleji, než předtím.

datum: 26.4. (Čtvrtek)
čas: 19:10
Jak bych zhodnotila dnešní den?
Hladovím, nudím se, je mi zima.
Ve škole byla ještě větší nuda, než včera. Oběd byl šíleně divnej a hnusnej, a po škole jsem s Lindou (další spolužačka, myslí si, že je krokodýl Chňapík) čekala, až našim američankám skončí tréninky. Teď už tu asi tři hodiny sedím/ležím na posteli, snažím se zahřát, zabavit se a zahnat hlad. Měla už dávno být pizza (ne že bych jí neměla plný zuby), ale nakonec bude asi jen další "zdravá" strava - hot-dog. Super. Od oběda jsem nic neměla, už si zvykám na to, že jím 1x denně, maximálně 2x. Ke svačině mám vždycky maximálně jabko, který mi sní Sunny, protože já mám jablek plný zuby, a k pití samozřejmě obyčejnou vodu, který mám mimochodem taky plný zuby. Asi se nevrátím do ČR s nadváhou 10 kg, pravděpodobně ze mě bude anorektička!! nezáleží na tom, jestli řeknu, že mám hlad, protože to jsem udělala a odpovědí mi bylo "Chceš chipsy?!!" Těch jejich chipsů mám taky plný zuby (je něco, čeho NEMÁM plný zuby??!!)!! To, co jí američani, bych stravou nenazvala. Chipsy (jenom slaný), Mekáče, párky, čokoláda, bonbony, žvýkačky... skoro nahlas děkuju, že NEJSEM AMERIČANKA!!!
Jak mi scházejí moje milovaný špagety... nebo karbanátky... nebo jenom obyčejná zelenina!! (ovoce a zeleninu tu vůbec nejí, maximálně jabka) teď bych kllidně uvítala i naší "úžasnou" jídelnu z naší školy! Jsme tu teprve 7 dní, ale nevím, jak další týden přežiju. Povezu se domů jako hromádka kostí. A ta zima... uf.
Spát ve sklepě je teda nenahraditelnej zážitek, musím napsat. Netopí se tu (topení je asi na ozdobu). Podlahu pokrývá jenom koberec, já se tu třesu zimou, a oni jsou tu polonahý. Těším se do ČR!!! Ale snad víkend bude lepší, protože ho strávím s Sunny a její rodinkou.
Stenslandovi odjíždí na nějakou oslavu a já s nima nikam nechci. Jestli v tomhle iglů nezmrznu, snad ještě něco nspíšu.
Ach jo...
CO JE S TOU VEČEŘÍ???!!!!

po pár minutách...
Nadlábla jsem se k prasknutí. Přežrala jsem se, na zítřek si dělám zásoby, kdyby je náhodou zase napadlo mě nechat o hladu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 28. dubna 2012 v 9:35 | Reagovat

Moje žárlivost se dost ztenčila a taky mě docela překvapuje, co píšeš. Jakože žádná zelenina?? Já bych asi chcípla. Jsem na ní závislá! :-D Hlavně teda na paprikách, ale... asi bych nemohla jíst samý takový smažený sr*čky. Hejj, vydrž to tam!! :-)

2 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 29. dubna 2012 v 9:09 | Reagovat

Jako, že žádná zelenina O_O Si děláš srandu já bych bez zeleniny nemohla žít a jíst jenom hamburgery nebo podobný věci bych asi nepřežila. Pomalu a jistě mě přechází závist a střídá jí soucit.

3 Vicky Vicky | 30. dubna 2012 v 3:39 | Reagovat

[1]: přesně tak, žádná zelenina, pokud tě teda nevezmou do restaurace, tam je jí dost 8-O  ;-)
[2]: Bohužel, srandu si nedělám... :-(  8-O A za soucit díky... :-(

4 Marille Marille | Web | 30. dubna 2012 v 15:13 | Reagovat

Hele, všechno se musí brát z lepší stránky i to hladovění - aspoň nepřibereš a budeš hezky štíhlounká :-D Jinak ve tvém zájmu doufám, že další dny budou lepší... Kdo by nás potom krmil skělými kapitolami, no? Takže si to tam užij a mysli pozitivně :-D  :) :D

5 Vicky Vicky | 1. května 2012 v 1:26 | Reagovat

[4]: Jo, pokouším se :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama