Rozhovor --> Selené vs. Way

4. dubna 2012 v 20:06 | Vicky |  Wayův fanklub
Je tu další interview! :)

(Way a Selené se scházejí tentokrát ve Wayově oblíbeném podniku - kasině v Las Vegas. Všude kolem je plno lidí, ale pár vampýra a lidské neobyčejné holky si prorazí cestu až k pultu s koktejly. Way objednává hned několik nápojů a poté se se Selené vrhají na interview.)
Selené: Ahoj, Wayi. Předem tě vítám. A děkuji, že jsi se se mnou znovu sešel. Mám na tebe pár nových otázek. Vím, musí to být pro tebe velmi unavující, jak my fanynky tě obletujeme a čekáme na tvou přízeň a otázky. Takže když ti to nebude vadit, začneme.
Way: Fajn, nemám nic proti (usměje se).
Selené: má první otázka zní: jaké máš koníčky myslím tvoje hobby, kromě lovení a krve?
Way: Hm, toto místo je jedním z příkladů (rozhlédne se po přeplněném kasinu). Sem si chodím rád odpočinout, zahraju si, pobavím se, ale jinak mám také rád baseball, cestování, poker, párty a hudbu.
Selené: Když ti Rachelini rodiče slíbili ji jako družku a řekli, že budete hm jak to říct plodit nové potomstvo. Co říkáš na to, že bys měl svého následovníka?
Way: Celé mi to přijde jako pitomost (zachmuří se). Tedy, nemohu říct, že jsem na děti moc starý, ale... zkrátka myslím, že nejsem připraven mít potomky. Myslím, že na ty nebudu nikdy připraven. Jsem muž akce, nesháním plenky pro mimina, nekupuji sunar a přesnídávky, a nechci to měnit. Nejsem vampýr proto, abych krmil malé děti. A co teprve upíří děti... (dá oči v sloup). Prosím jinou otázku, z tohohle mi ještě naskáčou neštovice.
Selené: Dobře dobře... Když jsi byl jen se svou partou a objížděli jste svět, které místo ti nejvíce utkvělo v paměti a řekl sis, že by ses tam rád znova vrátil?
Way: Hm... určitě Španělsko, kvůli aréně, ta si vždycky získala můj obdiv. A také Itálie, kvůli zábavychtivým lidem, kteří se dokážou zabavit a s nimi se prostě ani vampýr nenudí. A také Řím je úžasný... Někdy tě tam vezmu, až skončí celá tato šílená mise (povzbudivě na Selené mrkne).
Selené: (zardí se) Tak to už se těším... Když jste si s kluky brali krev, koho jste nejvíce lovily ženy? Dívky? Chlapce? Muže?
Way: Určitě mladé, nevinné dívky. Jejich doposud nezkažená krev je... jako droga. Opojná a omamující. Zato kdybychom sáli ze starých páprdů, v jejich krvi by byly jistojistě přimíchány další lidské humusy - alkohol, drogy a chemikálie a kdovíco všechno.
Selené: Co říkali kluci z party, jakože ty vůdce jsi dostal právo na Rachel? Chtěl ji někdo místo tebe?
Way: Většina s tím problém neměla, byli spíš rádi, že nemusí "plodit potomstvo". I když Ianovi by jistě nevadilo přidat se k Rachel, ale když ostatní souhlasili se mnou, nechtěl moc dělat scény. Smířil se s tím a ještě si pro sebe řekl, že bude brzy strýc, drzoun jeden. (ušklíbne se)
Selené: Jsi rád, že vás tehdy Rachel načapala v lese a řekla to rodičům, a ty vás vyhledali? Nebo bys radši kdyby vás nechali nepokoji a ty nikdy nepoznal tuhle rodinu?
Way: No... má to svoje pro i proti. Kdyby nás nenašli, nikdy bych nepoznal Rachel. A myslím, že tu stojí za to poznat. Však neuznávám pravidla jejích rodičů, a slíbili jsme s klukama, že nebudeme sát lidi, takže tohle je třeba jedna věc, která mě štve. Samozřejmě nebyl by to Ian, kdyby se hned nechopil první příležitosti slib porušit.
Selené: Moc ti děkuji za odpovědi a jsem ráda, že svůj velevzácný čas si chvilku obětoval... fanynce. Ještě jednou děkuji a zatím se měj hezky. (věnuje Wayovi úsměv)
Way: Není za co. (také se usměje a se Selené si "ťuknou" skleničkami o sebe)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 4. dubna 2012 v 22:07 | Reagovat

Jak si hraje na hodného... :-D
Ne, pěkné otázky a Way si napravuje pověst milého kluka. Heh, na e-mailu máš další otázky ode mně, tak ať si zkazí reputaci. Snad... :-D

2 Vicky Vicky | E-mail | Web | 4. dubna 2012 v 22:09 | Reagovat

[1]: Ok Ok, vrhám se na ně! :-D

3 Selené Selené | Web | 4. dubna 2012 v 23:31 | Reagovat

jéééééééé ak ja se asi na ten výlet opravdu zajedu....teda ve španělsku jsem byla ale v té arene teda ne no :-( akdybych mela tak skvělý doprovod no... nevim no..a dekuji erin za pochvaleni za otazky..jinak pravda Way je prostě zlatíčko:-)

4 Vicky Vicky | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 10:34 | Reagovat

[3]: vyřídím mu to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama