Way ---> dobrovolná smrt?

5. dubna 2012 v 12:18 | Vicky |  Wayův fanklub
Ano, hádáte správně,
ERIN SE OZVALA!!!!!

(Way přichází na baseballové hřiště, kde se má odehrát další rozhovor s jeho nejméně oblíbenou fanynkou - Erin. Way drží v ruce baseballovou pálku a na tváři má tvrdý výraz. Erin už na něj "mile" mává - už z toho Wayovi vstávají vlasy hrůzou!!!)
Way: Ehm, čau Erin, tak jak se máš? (nevinný úsměv, pevně sevřená pálka připravena k útoku)
Erin: Zdravím, Wayi! (širokánský žraločí úsměv) Já vím, že mě asi nevidíš moc rád, ale i tak bych Tě ráda poprosila, abys odložil všechny ostré předměty a palné zbraně. Bodlo by i, kdyby sis mohl vyndat zuby, ale... to asi nebude možné, takže to necháme tak. Každopádně si chci zachovat svou pověst mučitele při rozhovorech, takže Ti stejně položím pár otázek. Ber to jako srandu, hm?
Way: Snad si nemyslíš, že se tě bojím? (pohrdavý škleb)
Erin: Možná bys měl. Čteš knihy? A jestli ano, jaké? Jaký je Tvůj nejoblíbenější žánr?
Way: Výborná otázka (komentuje). Skoro vůbec nečtu, ale když ano, tak vybírám nějaké brutální, krvavé horory, kde se hodně vraždí nevinní lidé (jízlivý úsměv)
Erin: Velikost Tvojí boty? Ne, nejsem úchyl, jenom mě zajímavý věci, na který se nikdo neptal...
Way: Úchylů už jsem za ta století poznal hodně, ale ty k nim nemáš daleko... No, nevím, k čemu ti to bude, ale číslo mojí boty je 43.
Erin: Proběhl by ses raději nahý před Buckinghamským palácem běžného dne, nebo veřejně přiznal, že posloucháš Justina Biebera plným náměstím v baletním trikotu? Žádné násilí prosím, to si schovej na lahodnější otázky. Jen odpověz... Jo a, nic mezi, nebo ANI JEDNO neexistuje, zlato (dodává s úsměvem)
Way: Ty JSEŠ úchyl!!! (kroutí očima) No, ale moje sebevědomí nesnížíš, aspoň ne touto otázkou. Vybírám první možnost, koneckonců by to vyvolalo ještě větší obdiv u mých fanynek (spIklenecky mrká na Erin).
Erin: Kdyby ses mohl setkat s Michaelem Schumacherem, nebo s prvním stvořeným upírem? Jestli si to náhodou ty, promiň mi to. Přeci jenom se moc nevyznám... (mrknutí se zářivým úsměvem)
Way: No, úplně první upír nejsem, ti přišli na tento svět už několik století přede mnou. A volím druhou možnost, koneckonců bychom se mohli spřátelit a proti "někomu" třeba smluvit vzpouru. (teď mrká zas Way)
Erin: Řekni, jak moc mě máš rád? A nešetři komplimenty.
Way: Ani nevím, kde bych ty komplimenty vzal (líný úsměv plný vítězství). Musím říct, že jsem tě měl radši, když jsi se mnou nechtěla dělat rozhovory.
Erin: Byl bys raději beruška, nebo Marie Terezie? A Marie Berušková neexistuje, drahý (další milý úsměv)
Way: Puuuh... (povzdychnutí) Asi Marie Terezie, ta koneckonců není hmyz, kterej já tak nesnáším.
Erin: Dobře, teď Ti dám na minutku oddych. Máš raději cestování autem, nebo letadlem?
Way: Konečně normální otázka (protočení panenek)! Rozhodně autem, protože to mohu řídit sám a podle vlastních rozhodnutí mohu měnit směr. To letadlo jede přímočaře, s cílem a nemohu jej měnit.
Erin: Nosíš raději trenky nebo slipy? Jestli chodíš naostro, nestyď se to říct. Já to nikomu nepovím...
Way: (máchne baseballovou pálkou nadlidskou rychlostí, ale vtom přibíhám já - Vicky - a strkám mu do pusy brčko od sáčku s krví. Když se odtáhne, pálku z ruky nepustí a bouřlivě se zamračí na Erin) JSEŠ úchyl! Vyveďte ji! Buď to, nebo jinou otázku!!

PO MENŠÍ HÁDCE.... ROZHOVOR POKRAČUJE...
Erin: Tak co, slipy nebo trenky?
Way: To zkoumáš moje osobní prádlo, protože mě chceš znásilnit nebo co?? (vychytralý výraz, ale ne moc "přátelský") Preferuju podle nálady, ale UŽ MI DEJ JINOU OTÁZKU!!!
Erin: Byl bys teď schopen vyjádřit svou lásku ke mně?
Way: No, to určitě!! (baseballová pálka je připravena k akci) Myslím, že toho bych fakt schopný nebyl!
Erin: (nevinný úsměv) Stále platí zákaz jakýkoliv ostrých předmětů jasné? Kolik bodů, od nuly do desíti, by sis dal, kdybys měl hodnotit svou chytrost a vzhled?
Way: Nejsem gay, moji osobnost i vzhled hodnotí lidé kolem mě. Ale dal bych si... možní devět a čtvrt bodu. Od té doby, co mi do hlavy leze Paige, si moc "chytrý" nepřipadám.
Erin: Jaké bylo Tvoje nejhorší, které si kdy utrpěl? A kde si ho utržil?
Way: Radši mě zastřel! Na tohle odpovídat nebudu! (ukazuje ostré tesáky, kterými by Erin nejraději prokousl!!)
Erin: No jo, pořád... Když jsi upír, nejspíš už je Ti dost let a určitě si navštívil mnoho zemí. Která podle Tebe byla ta, do které by ses nechtěl vrátit?
Way: Hm... Možná Čína - nic proti Asiatům, ale jejich jídlo... no... do menu mých oblíbených pochoutek nepatří červi, ty jejich housenky nebo kočky (zhnusený škleb)
Erin: Jedna věc, událost nebo jakýkoli zvrat. V dějinách, ve Tvém životě, kterou by si mohl změnit. Která by to byla? Jestli to nechceš říkat, nemusíš (soucitný a chápavý pohled)
Way: Tak v tom mám jasno: Nevyspal bych se s Paige a už vůbec bych jí nedal svoji krev. Škoda, že minulost nejde změnit. (povzdech)
Erin: Pro dnešek už bych Tě nechala...
Way: (oddechnutí a povolení pálky...)
Erin: Kecám!! Kdy si teda dáme ten turnaj v pokeru? Páč i já na tom nejsem zrovna špatně. Nějaký turnaj by utužil našel přátelské vztahy, nemyslíš?
Way: Teda, nemyslím, že jsou mezi námi nějaké vztahy, a už vůbec ne "přátelské", Erin, to musíš sama uznat. Tvé city ke mně jsou jednostranné, je mi líto... (naoko plačtivý výraz) Ale poker si s tebou rád zahraju. Kdy, to nevím, kdy bys měla čas?
Erin: No, já už pomalu půjdu. Děkuji Ti za Tvůj čas, jsem ráda, že ses ukázal... popravdě jsem nečekala, že se objevíš, máš u mě body plus, nejsi srab. Takže se měj pěkně, ať vám to s Rachel klape a... na viděnou! (přátelský úsměv)
Way: (vděčně zvedá oči k nebesům.....)

MOC SE OMLOUVÁM, ŽE JEŠTĚ NENÍ DALŠÍ KAPITOLKA,
MĚLA JSEM TOHO TEĎ HODNĚ, TAK SNAD TO PŘES PRÁZDNINY DOŽENU!!!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Liss Liss | Web | 5. dubna 2012 v 12:24 | Reagovat

Proboha, ERIN!!! Ty jsi fakt na zastřelení. Jako dotaz Byl bys radši beruška nebo Marie Terezie? může napadnout fakt jen tebe. Ale jo, dobrý, ke ztrátám na životech nedošlo, takže pohoda :-D

2 Erin Erin | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 12:54 | Reagovat

Jo tak pálkou na mě? Dobře :-D Při dalším rozhovoru si taky něco přitáhnu... :-D

Tím, že řekl, že mezi námi nepanují přátelské vztahy mě strašně urazil! Tse, já ho mám ráda, líbí se mi, a on mi chce ublížit jenom kvůli nějakým otázkám? Jasně, každý je jiný, ale... Nejenže si v dalším rozhovoru sebou něco přinesu, ale unudím ho k smrti!! :-D

3 Dany Dany | Web | 5. dubna 2012 v 21:51 | Reagovat

ERIIIIIN !!! :D co ty snim robis :DDDDDD chudak :DDDDD slipy ci trenky :DDDD nie je to jedno? :D podla mna je v oboch sexy (by mal byt) :DDDD

4 Vicky Vicky | E-mail | Web | 5. dubna 2012 v 22:53 | Reagovat

[1]: Zatím ne, ale brzy dojde, tím jsem si jistá!!! :-P
[2]: jasně, pálkou PŘÍMO NA TEBE!!! :-D  :-D Hele, on se bude nudit RÁD! Posledně jsi mi dala pěkně zabrat, a jen si s sebou něco vem... :-D třeba štít, až po tobě bude střílet :D A jak tě má mít rád, když se ho ptáš na TAKOVÉHLE otázky?? ???  ??? Měla by sis vážit toho, že má s tebou takovou trpělivost! :-D
[3]: Jasně, že je sexy v oboch :-D (teda, já ho v ani jednom neviděla, ale tipla bych, že i bez nich mu to sluší :-D  :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama