Den desátý a jedenáctý, 29. a 30.4. (Neděle a pondělí)

7. května 2012 v 11:03 | Vicky a Sunny |  Cestovní deník USA, Minnesota
datum: 29.4. Neděle
čas: 19:53
Ráno jsme zaspali, takže jsme do žádný kaple nešli. Potom jsme jeli s tou rodinou na venkov prarodičů Lilly, tam jsme strávili skoro celý den. Bylo to tam sice moc hezký, ale se Sunny jsme se tam pěkně nudily. V šest hodin večer jsme byli ještě s našema američankama, Marunou a Kačkou na obřích trapmolínách. Skákali jsme jako zajíci po trapmolínách skoro celou hodinu. Teď jsme zpátky u Lilly doma. Zajímalo by mě, kdy hodlají vyčistit těm králíkům WC, jelikož to tu neuvěřitelně páchne!

datum: 30.4. Pondělí
čas: 13:45
Tohle je naprosto příšerný místo!!! Radši bych byla v tom nudným muzeu, než TADY!!!
Jsme ZASE v Mall of America!! Koupila jsem si pár věcí... a zbyl mi možná 1 dolar! Jsem chudák chudák chudák, můžu si lehnout na zem a žebrat...! Doma mám ještě prachy..., ale nevím, jestli je nebudeme potřebovat na výlety. Původně se plánovaly 4 (a i to je na 2 týdny dost málo) ... a nakonec budou jenom dva. Zítra jdeme do nějakýho muzea mouky, ve středu na Minnesotskou univerzitu (to se jako výlet nepočítá!) ve čtvrtek budeme mít prezentaci o ČR a v pátek... jdeme OPĚT do MOA (Mall of America)!! Naštěstí půjdeme jenom do Sea Life, jinak bych se tu asi zbláznila!
Já už chci zpátky do ČR!

19:59
Tak, jsem zpátky u Stenslandových. K večeři jsme měli...
...chvilka napětí...
...knedlíky a vepřový maso!!!
No, to mě teda překvapilo! Čekala jsem, že bude další McDonald, Hot-dog nebo Pizza... No nic, bylo to docela dobrý. :) Z dneška si stěžuju jenom na MOA, kde se Sunny rozhodla, že si chce koupit mikinu z Hollisteru. Hledaly jsme ten obchod asi hodinu, protože tam jsou 4 patra a v každým nejmíň sto obchodů, nicméně ten obchod jsme nenašly, protože Sunny se umí "skvěle" orientovat v mapách. To je fuk, moc dolarů mi teda nezbylo (a to mi moc fuk není...). Odpoledne jsme byly já, Maruna a Kačka zase na softbalovým zápase, tentokrát "náš" tým získal 3 body, ale prohráli.
Nevím, co mám teď dělat. Uklidila jsem si bordel v kufru, doufám, že se mi tam potom všechno vejde, dneska jsem ještě kupovala nějaký dárky...

21:39
Šla bych spát... jsem docela dost unavená, ale Annika si právě začala číst a já nechci upozorňovat, že jsem ospalá a chci spát. Je mi to hloupý. A nechci si jí zase znepřátelit, protože poslední dobou se chová už líp.
Zvedla se z postele a vlezla do koupelny, doufám, že už hodlá jít spát! Prosííím!
Vylezla z koupelny.
Zívá...
NEEEEE!!!!!
Sedla si zas k tý svojí knížce, kterou už čte asi potřetí! :( :(
Hm, schválně nahlas zívám, ale Annika to asi moc na vědomí nebere. Ach jo, víc mi vyhovovalo, když jsme chodívaly spát v 9. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama