Den devátý, 28.4. (Sobota)

7. května 2012 v 9:24 | Vicky a Sunny |  Cestovní deník USA, Minnesota
čas: 9:19
Včera jsme šli spát až někdy po půlnoci, ale zdá se, že to nikomu nevadilo. K snídani jsme měli toustuy se sýrem a džus, kterej jsme nevím-proč nemohly dopít. Lilly ještě spí, Sunny je už asi 20 minut v koupelně, já se nudím. Oblíbila jsem si pudlíka Phila z jejich rodiny. Vypadá jako ovečka.

10:27
Cha-cha, už nejsem ovečka, Phil je sám! Sunny se mi pokoušela vyžehlit vlasy tou nemožnou žehličkou, ale nakonec to dopadlo tak, že mi je vyžehlila Lillyina máma, která je kadeřnice. V podzemí domu má svůj vlastní salón. Prý nám večer udělá i manikůru, až Lilly bude hlídat děti. Za hodinu se jde nakupovat!! Škoda, že s sebou nemám víc peněz.

20:57
Tak, to byl bezva den! To nakupování dopadlo skvěle! Byli jsme v jednom obchodě, kde měli hrozně úžasný trička... a vyšly hrozně levně, i když jsme si myslely, že budou stát tak 40 dolarů dvě (800 kč), no když jsme zjistily, že jsou všechny ve slevě, bleskurychle jsme se do toho obchodu vrátily a koupily mnohem víc věcí. Zkrátka super, tenhle obchod musíte navštívit, jestli někdy pojedete do Ameriky. Jmenuje se Sears.
Zpátky doma jsme hráli a "tancovali" na Wii-čku. Byla to zábava, protože jsme (hlavně já) totální dřeva na tancování!
K obědu byla další "zdravá" strava, ale aspoň byla ta tortilla dobrá.
Teď čekám, až se Sunny konečně vybatolí z koupelny, protože jí to jako obvykle strašně dlouho trvá!

00:41
Jdeme spát!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama