Psycho

27. srpna 2012 v 12:11 | Vicky |  Horory
A mám tu pro vás další slíbenou recenzi, tentokrát na starý horor PSYCHO.


Anthony Perkins jako duševně nemocný Norman Bates. Jeho starý ponurý dům slouží jako příležitostný motel a rozhodně není místem klidného odpočinku. O tom se přesvědčí i Marion Craneová. Soukromý detektiv a Marionina sestra se vydávají po stopách zmizelé mladé Marion. Smrtelné napětí stoupá, až nakonec vyústí ve strašný a nevyhnutelný závěr.

Můj názor:
Pozor, spoilery...
Říkala jsem si, že když PSYCHO je od Alfreda Hitchcoca, asi nebude nejlepší nápad pouštět si jeho film v noci. Už to, že Psycho je černobílý film, pomyslela jsem si, že o to bude film hrůzostrašnější... A bála jsem se už u úvodních titulků. To byla chyba. Prvních téměř 40 minut jsem přetáčela. Pořád se dělo to samé - hlavní postava jede v autě a pronásleduje ji polda. Když konečně dojela k tomu motelu, jo, konečně se bude něco dít!!! Dívala jsem se, ale asi 20 minut si vybalovala věci. Potom pila čaj a to už jsem byla totálně na sračky. Co je tohle za HOROR??!!! Dozvěděla se o matce vlastnitele hotelu, ale prý že není žádný maniak. Tak ženská se vyděsí a vrátí se do svého pokoje, nebo to byla chata či co... Vlezla do sprchy a tak jsem už dál nepřetáčela, protože se záhy objevil nějaký chlap-ženská a asi 20x ubodala Marion (hlavní postava) k smrti. Překvapilo mě, že na podlaze teklo asi 20 ml krve. Objeví ji vlastnitel, i s autem někam odveze a ponoří do bažiny... A pak jsem to zase jen a pouze přetáčela. Na téměř dvou-hodinový film jsem se dívala 3/4 hodiny. Nudila jsem se k smrti a říkala si, že tohle je PSYCHO na mou psychiku. Jak v takovém filmu může vůbec někdo hrát? Co je to vůbec za film??? Dál už spoilerovat nebudu, ale nic zajímavějšího nečekejte, jenom vám prozradím, že ten chlap-ženská, je vlastně ten vlastnitel motelu, kde se Marion ubytovala. Proč, zjistíte až na konci filmu. Já osobně film nedoporučuju nikomu, kdo se nerad nudí hodinu a tři čtvrtě. Na mě to působilo H-R-O-Z-N-Ě. Už dlouho jsem tak nudný horor neviděla.

Mé hodnocení: 3,5/10 (Za to, že herci měli nervy a hráli v takovémhle PSYCHU)

Trailer v ENG: (Jistě, možná působí docela děsivě - předtím jsem ho neviděla -, ale NENÍ)


Ke stažení CZ: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 15:00 | Reagovat

Aha :-D Takže na tenhle "horor" se kouknu jenom, když už nebudu mít absolutně co dělat :D

2 VickeyRoyal VickeyRoyal | Web | 28. srpna 2012 v 19:30 | Reagovat

hm, horory moc nemusím, nieže by som sa bála...oh god, ja som strašná sadistka, ale jednoducho ich nemusím preto,lebo tie neiktoré postavy sú tak naivné -_-" ale keď nebude čo pozerať, tak si to možno skuknem :D

3 Alea Alea | Web | 29. srpna 2012 v 6:56 | Reagovat

Jaj... XD. Ty ses do něj teda obula :D. Horory nejsou zrovna můj žánr... Většina mi přijde strašně předvídatelná...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama