Rozcestník

17. září 2012 v 17:52 | Vicky
Rozcestník všech mých povídek uveřejněných na blogu:

Název: Začátek konce
Datum vytvoření: někdy na začátku jara 2012
Autorka: No hádejte :D
Motto: "Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít."
Anotace: Meghan Starlitová má téměř dokonalý život - kamarádku, jakou by si každý přál, kluka, který ji miluje nade vše a je hvězda střední školy v Crescent City. Jediné trable jí působí rodiče, kterým přestává rozumět, a nejasná budoucnost.
Při oslavě zakončení střední školy se ale se svou životní láskou musí rozloučit a tragická událost nezůstává bez následků... Meghan při autonehodě umírá a dostává se do Světa mrtvých. Trápí ji, že nedokáže zapomenout na svůj život, ani svého milovaného. Její sny jí její minulý život připomínají a ona se snaží dostat ho zpět... což také působí jen problémy. A to neví, že osudem jejího milovaného je dostat se k ní...
Ovšem Meghaniny trable jsou to nejmenší. Balancuje mezi dobrem a zlem a už neví, co zvolit za správné. A ohrožení jejích citů může ovlivnit nejen její úzkost... ale i značnou část Světa mrtvých.
Počet kapitol: 26
Počet dílů: 1
Stav: Dokončená
K přečtení: ZDE
Jiný Svět je několikadílná povídka o upírech, andělech a dalších nadpřirozených bytostech, jejichž osudy se postupem času propletou dohromady.
Počet dílů: 3
Stav: 1., 2. - hotové
3. - rozepsaný

Název: Jiný Svět: Zapřená
Datum vytvoření: jaro 2012
Autorka: Vicky
Motto: Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.
Anotace: Anwen Flyessonová si připadá jako vězeň - její rodiče ji už od narození drží při sobě a oddělují ji od okolního světa. Když chce jít ven, musí jedině v doprovodu matky. Sama může chodit jen do školy, kde ji mají za ujetou samotářku. Je sama a nemá žádné kamarádky. Proč? Stejnou otázku si klade i Anwen. Je jiná. Je divná. Po nehodě na oslavě spolužačky musí prchnout z města s rodiči a odstěhovat se na Aljašku. Tam je mnohem snazší se zařadit, jelikož rodiče jí zde dávají větší volnost. Ale i rodina Flyessonových má svá tajemství. Odhalení by je mohlo stát život. Nesmrtelný život. Jsou to poslední upíři na světě a Anwenin osud je stát se jednou z nich. Příliš brzy se v upírku přemění, ale svou osobnost nenávidí. Třešnička na dortu je, když její rodiče ji oznámí, že upírský druh je třeba rozšířit...
Počet kapitol: 28
Díl: první
Stav: dokončená povídka
K přečtení: ZDE
Název: Jiný Svět: Milovaná
Datum vytvoření: Léto 2012
Autorka: Vicky
Motto: Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život.
Anotace: Rachel je zpátky na začátku. Musela opustit milovaného Deana a vrátit se ke své rodině, což znamená, i k Wayovi, kterého ze srdce nenávidí. O to je povedenější, že její rodiče jim chystají svatbu. Na scénu se připlétá ale i něco mnohem horšího než bílé šaty se závojem, v podobě nebezpečí, jenž nikdo nedokáže pořádně určit. V lesích za Prudhoe Bay to vře něčím podivným a zlo se usazuje na těch, které Rachel nejvíc miluje. Sama si však neví rady, protože jak může čelit zlu, kterým je sama posedlá?
Počet kapitol: 18
Díl: druhý
Stav: dokončená povídka
K přečtení: ZDE

Název: Jiný Svět: Nenáviděná
Datum vytvoření: říjen 2012
Autorka: Vicky
Motto: Někteří lidé vstoupí do našeho života a zase odejdou. Někteří zůstanou jen chvíli a navždy změní náš život.
Anotace: Sestry Riu a Rinu čeká bitva. Každá je na protější straně, třebaže ani jedna nechce tu druhou zabít. Proto se snaží přijít na to, jak válce zabránit. Obě ví, že mnoho východisek není, zvlášť když nemají mnoho spojenců. Nikdo se necítí v bezpečí a existence zbylých upírů leží v jejich rukou.
Rachel se pustila na misi za záchranou Hearfa, ačkoli kvůli tomu opustila rodinu a Waye, jehož nade vše miluje. Nebo je to jinak? Věří, že ví, jak dostat svou dávnou lásku zpátky, aniž by jí znovu propadla. Za svou cenu, ale to už je vedlejší…
Počet kapitol: 25 +
Díl: třetí
Stav: Rozepsaná
K přečtení: ZDE
Název: Ticho v srdci
Datum vytvoření: Léto 2012
Autorka: Vicky
Motto: Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.
Anotace: Agentka Avery té nejtajnější organizace na světě, pořádá mise, plní úkoly a je v tom zatraceně dobrá. Patří mezi nejlepší agenty Delta 10, vyzná se ve všem - od zbraní, přes strategie, až po všemožné údaje. Avery není typ, který se rozfňuká při pohledu na krev a ani ten, který by prohrával. Ale když dostane tato agentka poslání zasvětit syna svého šéfa do tajů Delta 10, naplní se její noční můry. Středoškolák Wes není dle Averyina názoru nic než rozmazlené, neschopné pako. Její teorie se bohužel projeví jako naprosto správná. Takže co počít, když vás s takovýmto dítětem pošlou na akci, kde půjde o život a k dispozici máte jen pár C4, samopalů a svého jediného "kolegu"?
Počet kapitol: 15 +
Díl: první
Stav: rozepsaná
K přečtení: ZDE
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lilly Lilly | Web | 17. září 2012 v 18:21 | Reagovat

Bezva:D
Vypadá to super:D
Tomuhle říkáš hrátky s grafikou?
Pak já se v grafice pouze břídilsky matlám :D

2 Melanie Melanie | E-mail | Web | 17. září 2012 v 21:04 | Reagovat

Moc se těším na Ticho v srdci :-)

3 Lucianne Gray Lucianne Gray | E-mail | Web | 17. září 2012 v 21:57 | Reagovat

Jsem zvědavá na naši agentku Avery, a to neschopné 'pako'. :D :D

4 lilliinka lilliinka | Web | 18. září 2012 v 15:16 | Reagovat

Jak tak na to koukám zastavila jsem se u Ticha v duši a dospěla k názoru, že tohle neznám. Už se začínám těšit neboť za chvilku už dočtu Začátek konce a pak se buď rozhodnu pro Jiný svět nebo to nový jestli to bude. Jinak moc dobře chápu jaké to je mít neschopnou múzu. Ta moje mě pravidelně nenávidí, a když už by se inspirace našla je zase málo času. Inu tímhle stavem si prošli asi všichni, kteří kdy něco napsali a němělo to jen jednu kapitolku:)

5 Vicky Vicky | Web | 18. září 2012 v 16:46 | Reagovat

[1]: děkuju :) No tak není to žádná sláva, jenom jsem sesmolila pár obrázků dohromady a poprosila o pomoc Malování :D

[2]:

[3]: Tak doufám, že vás s povídkou nezklamu =) Zatím můžete jen čekat, první kapitolu přidám až někdy v říjnu, možná až v listopadu

[4]: Jo, ty nepsací období jsou hrozný, souhlasím. Včera se mi ale nějakým zázrakem zase vrátila, doufám, že mě hned tak neopustí =) Ticho v srdci je nový, takže jasně, že to neznáš ;)

6 Alea Alea | Web | 18. září 2012 v 20:26 | Reagovat

"Na scénu se připlétá ale i něco mnohem horšího než bílé šaty se závojem, v podobě nebezpečí, jenž nikdo nedokáže pořádně určit." To mě naprosto dostalo :D.
Neboj, z nepsacího období se určitě dostaneš :). Vím, že to zní hnusně, ale jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tím momentálně trpí :-D. Budu nám držet palce :D.

7 Lilly Lilly | Web | 2. října 2012 v 17:28 | Reagovat

Díky za komentář, víš jak potěšit :)
A moc se těším na všechny povídky, co napíšeš :)

8 Caroline&Christie Caroline&Christie | Web | 28. října 2012 v 16:44 | Reagovat

Ahoj! Moc krásný blog:) Koukala jsem, že se ti líbila naše povídka Volání lesa. Asi po roce jsme zveřejnily další kapitoly. Doufáme, že se budou líbit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama