Den čtvrtý, 5.2. 2013, úterý

9. února 2013 v 20:23 | Vicky |  Cestovní deník Francie, Lyon-Romans
A dneska ještě jeden zápis! ;) Když se tak zpětně podívám... To jsem vážně tyhle slaďárny psala JÁ???!!! To mi fakt není podobný...:D Hele neberte to moc vážně, já bych to bývala psala i bez těch sebeponižujících věcí, ale to by zas nebylo ono. No, dneska už je to jedno, všechno je vyřešený, něco je dobře, něco špatně (to spíš), ale nebudu tu předbíhat. ;) Nicméně už jsem doma, u svýho milovanýho internetu, kukuřice (jo, moje nová láska) a hezky v teple... =) A jdu si vás všechny navštívit! :D

DEN ČTVRTÝ, 5.2. 2013, ÚTERÝ
08:20
Hm, takže jsme zase na cestě do tý jejich školy. -.-" Ach jo. Včera jsme pak byli ještě donuceni jít do města, ale aspoň jsem si tam koupila takovou kostkovanou košili, bohužel skoro o 2 čísla větší. -.-" Včera večer mi Petra obarvila vlasy na červeno, ale nedopadlo to tak, jak jsem chtěla. Ostatní ale říkají, že to je mnohem lepší, než červená. No, líbí se mi to, docela. Večer mě ti Němci donutili si k nim dřepnout do společenský místnosti a všichni si ze mě dělali srandu, že mě miluje nějakej německej kluk Tunfish. A to jsem ho včera viděla prvně. -.-" Fakt vtipný. Omg, mám z něj hrůzu a vždycky se mu obloukem vyhýbám. Němci jsou hrozně otravní; naučili se pár českým slovíček a hulákají je na nás. Už je to trapný, protože to dělají už dva dny. Mám jich plný zuby! Stejně jako těch společných koupelen.
Snažím se myslet pozitivně. -.-" Ach jo, vůbec nechci zase vidět tu "francouzskou kámošku" (přezdívka: Zubatice)

PŘEZDÍVKY:
ZUBATICE - moje francouzská "kámoška", otravná a mluvení anglicky neschopná
MOTO-MOTO - Ital s vycpávkama na bundě, ve výsledku vypadá jako hroch se špekama na lopatkách (jako ten v Madagascar 2)
ŠNITLÍK - Ital, úchyl, furt si hrabe mezi nohy
RYBA - Němec, co mě údajně miluje (pravý jméno: Tuncay - nejdřív jsme si myselely, že se jmenuje Tunefish, ale to je jen přezdívka od Němců)
ŇUFÍK - Turek, můj nový objekt zájmu
TEPLOUŠ - 19-letý Francouz, co se chová jako 4-letý děcko
PAPITA - leader Poláků
KRŮTY - přezdívka pro naše spolužačky

12:14
Jsme po obědě; měli jsme ravioli s mletým masem - konečně něco dobrýho! Dopoledne nebylo tak zlý, našla jsem si Turka, co se mi hrozně líbí. Nevím, jak se jmenuje, ale to brzy zjistím. Odpoledne s ním totiž budu ve skupině a budeme trajdat po městě.
No, byli jsme na radnici a tam jsem upadla na schodech (NEBYLO to schválně) a bohužel mě ten Turek (odteď je to Ňufík) neviděl (já totiž chtěla, aby mě viděl a popř. zvednul ^^), zato Ryba bohužel jo. Furt za mnou leze, dokonce i na záchod mě pronásleduje, furt po mně něco chce... A samozřejmě mě neustále zdraví tím svým "Ahoj". Mám ho plný zuby!!
Moto-Moto zase neustále čumí na všechny Češky. Fakt super pocit. -.-"
V tý radnici bylo i občerstvení a já viděla Ňufíka u jablečnýho džusu. Nejdřív mi to nedocvaklo, takže jsem si nalila pomerančový a pak mě něco napadlo. Pomerančovej letěl k Petře a já se natáhla pro ten jablečnej, protože normálního člověka by napadlo, že by mi ho mohl podat. Ale kdepák, on se najednou úplně NENÁPADNĚ otočil a ten džus mi podal nějakej Ital. -.-"
Při cestě zpátky do školy jsme se opět stavili v tom krámku Jennyfer, kde jsem si včera koupila tu košili. Líbila se mi tam ještě jedna, ale až dneska jsem objevila velikost S, takže jsem si ji koupila, ještě s červenou kostkovanou sukní. Byla hrozně levná, ani 3 eura nestála. (1 Euro = 25 Kč) No, odpoledne budeme v těch skupinách ve městě a pak půjdeme do Muzea bot.
Hm, za půl hodiny tu máme sraz s naší skupinou a já nemám ponětí, co budu mezitím dělat.

22:02
Jeho jméno jsem nezjistila. Ale i tak je úžasný, na všechny se tak hezky usmívá! :D Jo, i na mě. A je děsně roztomilej. ^w^ Když jsme byli v tom muzeu, měla jsem úplně skvělou možnost se s ním seznámit, ale neudělala jsem to. Zítra to musím napravit! Petra a Kačka mě dneska celý odpoledne popostrkovaly k něčemu, např. abych do něj vrazila apod.. Což bylo maximálně trapný. Pak tam s ním koketovala jedna úplně hnusná vlezlá Francouzka, to mě tak nasralo…! No, v těch skupinách jsme chodili po městě a po muzeu, ale počasí bylo úplně nádherný, takže jsem nemusela nosit tu bundu, co mě dělá snad stokilovou. Dnešek se mi líbil, i když ta organizace byla děsná, mise seznámení s Turkem nevyšla a navíc jsem se málem počůrala v autě. Ale aspoň jsem se většinu času nenudila a navíc jsem si našla novou "životní lásku"! (tenhle pojem neberte moc vážně, ehm -__-" ) Moc se na něj zítra těším!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 11. února 2013 v 22:09 | Reagovat

:D Tie prezývky nemajú chybu. :D Moto moto. Alebo ryba. :)
Ach, ako ja ti závidím to Francúzsko, snáď sa tam raz dostanem aj ja. :)

2 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 14. února 2013 v 8:17 | Reagovat

:D Krásný a sexy Turek, no musím ti to závidět zažilas tam hodně srandy. Ty přezdívky jsou fakt moc pěkný a vtipný, mám ráda ten tvůj smysl pro humor.
Jinak muzeum bot...ummm, ne že bych na botech byla nějak zvlášť ulítlá, ale mi tady v česku takový muzeum nemáme nebo tedy jsem v něm ještě nebyla, to mohlo být fakt hodně zajímavý.
Jinak je mi samozřejmě líto, že to s tim Ňufíkem nedopadlo tak jak si chtěla:) Byl alespoň ten Němec trochu hezkej. Alepsoň a little bit?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama