Den osmý, 9.2. 2013, sobota

23. února 2013 v 16:16 | Vicky |  Cestovní deník Francie, Lyon-Romans
Ták, a je tu poslední zápis! :) Jsem docela ráda, že to mám z krku, přepisování mě fakt moc nebaví. :D Jestli ohledně Francie máte nějaké otázky, klidně se ptejte. ;)

DEN OSMÝ, 9.2. 2013, SOBOTA
10:12
A jedeme pryč. Sedíme v TGV, nejrychlejším vlaku na světě. Zatím to ale jede docela pomalu, 300 km/h to rozhodně není. :D
Loučení bylo epické! Se všemi jsem se objímala, dokonce i s tím Nicolaiem. Se dvěma Němkami jsem se fotila a když jsme odjížděli, skoro jsem se znovu rozbulila. :D Mrzí mě, že jsem s těmi lidmi nestrávila víc času a víc je nepoznala.
Uf, doufám, že jsem nic nezapomněla! Do kufru se mi všechny ty nesmysly takřka nevešly.

11:45
Tím TGV jsme ujeli 200 kilometrů během dvaceti minut - ne, nedělám si srandu! :D Vyhrnuli jsme se ven a stanuli před nekonečnými schody. Uf. Vystoupat je stálo HODNĚ sil. Funěli jsme jako blázni a když jsme se dostali až nahoru, všimli jsme si jezdících schodů z druhé strany, jež jsme předtím bohužel neviděli a jako debilové se trmáceli pěšky. -_-" Teď tu sedíme a čumíme, tašky plný jídla a my nevíme, co s tím.
Hm, to TGV bylo nakonec docela rychlý! XD

12:00
Právě jsme se vrátily z tobogánu! ^w^ Jo, přímo tady na letišti je klouzačka. Sice pomalá, ale aspoň jsme se na dvě minuty zabavily.

13:59
A za hodinu vzlétáme! Už jsme se museli zbavit jídla a pití z příručních zavazadel, teď už jenom počkat, až nás zavolají…=// Vůbec se mi do toho letadla nechce!!!

14:33
Vzlítáme sice až za 20 minut, ale do letadla nás už pustili. Našli jsme si místa a sedíme úplně stejně, jako při cestě sem.
Couváme!
Sbohem, Francie!!! :'( :'( :'(
Bude se mi stýskat, hodně, to vím už teď.
Nechci domů!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ana "Knihofil18" Syringa Ana "Knihofil18" Syringa | Web | 23. února 2013 v 19:47 | Reagovat

Ja ti to Francúzsko tak závidím... rada by som sa tam niekedy pozrela. Škoda toho posledného zápisku, mala si sa tam dobre, ale každý sa musí raz vrátiť domov.

2 lilliinka lilliinka | E-mail | Web | 14. března 2013 v 12:33 | Reagovat

Normálně TGV bych se ráda projela, pořád se mi necche věřit těm 200km za dvacet minut! Vím, že je to rychlý vlak, ale takhle rychlí? No prostě ti závidím, strašně moc, já v cizině mnoho nebyla, dokonce ani na Slovensku! Ani tam jsem nebyla. Mrzí mě, že se takhle nepodívám jinam, ale tobě to přeju:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama